Načítava sa...

Elektromechanik pre vývojové linky

Dátum: 31.5.2021

Náplň práce:

  • Budete zodpovedný za elektrotechnickú a mechanickú údržbu vývojových liniek a zariadení
  • Budete sa podieľať na vylepšeniach a úpravách linky a jednotlivých zariadení
  • Jednou z hlavných zodpovedností bude príprava linky podľa požiadavky na  technologickú / vývojovú skúšku
  • Vašou úlohou tiež bude zabezpečiť preventívnu údržbu strojov
  • Budete monitorovať  poruchy a odstraňovať problémy
  • Vašou náplňou práce bude oprava porúch na výrobných a nevýrobných zariadeniach
  • Budete realizovať nápravnú, preventívnu a prediktívnu údržbu
  • Vašou zodpovednosťou bude evidovať vykonané opravy v systéme SAP
  • Budete kriticky posudzovať fungovanie zvereného úseku údržby, robiť potrebné nápravné opatrenia

Požiadavky:

  • Máte vzdelanie elektrotechnického smeru - elektrikár silnoprúd
  • Ste držiteľom platnej vyhlášky č. 718/2002, § 22
  • Ste držiteľom platnej vyhlášky č. 718/2002, § 23 nad 1000 V – výhodou
  • Ste schopný čítať výkresovú dokumentáciu
  • Máte prax v oblasti elektrotechnickej údržby pre nízke alebo vysoké napätie -  výhodou
  • Máte znalosť mechaniky, hydrauliky, pneumatiky
  • Máte prax v oblasti technických zariadení budov, údržbár strojov
  • Ste schopný rýchlo a zodpovedne konať
  • Ste ochotný pracovať aj na 12 hod. zmeny v prípade potreby
  • Vlastníte zváračský preukaz

Ponúkame:

  • Základná mzda od 5.30 EUR/hod.
  • Variabilná zložka (štandard 15%)
  • Ďalšie bonusy a benefity