Načítava sa...

IT špecialista (VAS)

Dátum: 31.12.2021

Náplň práce:

  • Vašou hlavnou zodpovednosťou bude tvorba a úprava databáz v prostredí SQL
  • Budete tiež programovať v niektorom z prostredí Visual basic, C#, .NET
  • Budete vykonávať HW a SW podpora systémov a projektov vizualizácie a automatizácie výroby
  • Vašou úlohou bude vylepšovanie procesov pomocou IT technológií
  • Budete navrhovať a implementovať nové funkcie na základe požiadaviek klienta
  • Budete zodpovedný za analýzu, dokumentáciu, riešenie problémov a tréning užívateľov

Požiadavky:

  • Máte minimálne stredoškolské vzdelanie so zameraním na IT
  • Vaše skúsenosti s prácou s SQL sú pokročilé
  • Máte znalosť práce v prostredí .NET, C#, Visual basic výhodou
  • Úroveň Vašich jazykových znalostí – Angličtina je pokročilá
  • Máte analytické myslenie, systematický prístup, ste silne orientovaný na zákazníka
  • Ste samostatný, flexibilný, spoľahlivý

Ponúkame:

  • Základný plat od 950 € brutto pre juniorský profil kandidáta
  • Základný plat od 1100 € brutto pre seniorský profil kandidáta
  • Variabilná zložka (štandard 15% zo základného platu)
  • Ďalšie bonusy a benefity