Inžinier pre elektrickú bezpečnosť strojov

Dátum: 11.5.2022

Náplň práce:

  • Vašou hlavnou úlohou bude poskytovanie odborných riešení a konzultácií so zameraním na zvýšenie bezpečnosti strojov
  • Budete zodpovedný za analýzu rizík, technický koncept bezpečnosti, návrh a implementácia riešení
  • Budete programovať PLC, HMI podľa zadaného projektu
  • Vašou úlohou bude testovanie a uvedenie zariadení do prevádzky
  • Budete zodpovedný za konzultácie s externými partnermi, sledovanie trendov v oblasti bezpečnosti strojov
  • Budete aktívne komunikovať s projektovým tímom a zákazníkom

Požiadavky:

  • Máte VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
  • Ste držiteľom platnej vyhlášky č. 508/2009, §22
  • Máte minimálne 2 – 3 ročnú prax v uvedenej oblasti - výhodou
  • Vaša znalosť elektrických pohonov, frekvenčných meničov, riadenia a regulácie, PLC (Allen-Bradley, Siemens) je podmienkou
  • Vaša znalosť čítania elektrických a pneumatických výkresov je podmienkou
  • Ste ochotný vzdelávať sa a zlepšovať v oblasti vylepšovania strojnej bezpečnosti, my vás podporíme tiež a zabezpečíme odborné školenia
  • Ste ochotný cestovať do zahraničia

Ponúkame:

  • Základný plat od 1 430 - 1 670 EUR brutto a viac, v závislosti od seniority kandidáta
  • Variabilná zložka (štandard 15% zo základnej mzdy)
  • Priemerný mesačný plat od 1644 EUR - 1920 EUR
  • Ďalšie bonusy a benefity