Načítava sa...

Koordinátor projektov v SAP

Dátum: 31.5.2021

Náplň práce:

  • Budete zodpovedať za správne vytvorenie štruktúry projektov v systéme SAP
  • Vašou úlohou bude zadávať a následne sledovať rozpočty jednotlivých projektov
  • Budete zodpovedný za zabezpečovanie objednávania materiálov a služieb potrebných na realizáciu projektov
  • Budete uzatvárať zrealizované projekty a zabezpečovať ich pre fakturáciu
  • Budete evidovať projektovú dokumentáciu
  • Budete reportovať stav projektov
  • Vašou úlohou bude poskytovanie podpory pri zabezpečení chodu projektového oddelenia

Požiadavky:

  • Máte SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
  • Vaša znalosť čítania a skúsenosti s technickou výkresovou dokumentáciou (strojárstvo) je podmienka
  • Máte skúsenosti s prácou v systéme SAP - výhoda
  • Vaša znalosť anglického jazyka je na komunikatívnej úrovni
  • Vaša znalosť práce s MS Excel je pokročilá
  • Orientácia na zákazníka, ste samostatný, dôsledný a flexibilný

Ponúkame:

  • Základná mzda od 910 EUR – môže byť vyššia v závislosti od skúseností kandidáta
  • Variabilná zložka mzdy (štandard 15%)
  • Ďalšie bonusy a benefity