Loading...

Logistics Officer

Date: Oct 5, 2021

Location: Hlohovec, SK

Company: Bekaert NV

Bekaert (www.bekaert.com) is a world market and technology leader in steel wire transformation and coating technologies. We pursue to be the preferred supplier for our steel wire products and solutions by continuously delivering superior value to our customers worldwide. Bekaert (Euronext Brussels: BEKB) is a global company with more than 27 000 employees worldwide, headquarters in Belgium and € 4.4 billion in combined revenue in 2020.

Náplň práce:

  • Budete zabezpečovať administratívnu agendu na oddelení
  • Vašou úlohou bude objednávanie kuriérskych zásielok vrátane vystavovania sprievodných dokumentov
  • Budete schvaľovať dodávateľské faktúry
  • Budete vystavovať dokumenty potrebné pre colné konanie
  • Vašou úlohou bude evidovať vratný obalový materiál pre potreby oslobodenia od cla
  • Budete koordinovať proces importného vyclenia kuriérskych zásielok
  • Budete sledovať nevystúpené exporty z EÚ
  • Vašou úlohou bude vedenie evidencie vystavených dokumentov pre potreby colného úradu
  • Budete pripravovať reporty

Požiadavky:

  • Máte SŠ vzdelanie
  • Vaše skúsenosti z oblasti logistiky sú výhodou
  • Vaša znalosť anglického jazyka je na komunikatívnej úrovni
  • Znalosť SAP je výhodou
  • Máte výborné komunikačné a organizačné schopnosti
  • Ste samostatný a flexibilný

Ponúkame:

  • Základný plat od 770 Eur, základný plat môže byť vyšší v závislosti od skúseností kandidáta
  • Variabilná zložka (15% štandard)
  • Ďalšie bonusy a benefity

You grow, we grow... Better together. Bekaert offers continuous development opportunities.

Job Segment: Logistics, ERP, Coating, SAP, Operations, Technology, Manufacturing