Majster skladu

Dátum: 18.8.2022

Náplň práce:

  • Vašou úlohou bude riadenie a optimalizovanie práce skladníkov ako aj sledovanie výkonu a správania, poskytovanie včasnej spätnej väzby
  • Budete kontrolovať dodržiavanie stanovených noriem v sklade, pracovnej disciplíny, zásad bezpečnosti a ochrany zdravia
  • Budete aktualizovať pracovné inštrukcie pre skladovú prevádzku a kontrolovať ich dodržiavanie
  • Budete viesť  projekty  optimalizácie skladových procesov a hľadaní potenciálu na zlepšenie (rozmiestnenie pracovísk, skladové procesy a pracovný tok) a prekladať návrhy na zlepšenie procesov
  • Budete zodpovedať za  dodržiavanie dodacích termínov  OTD
  • Budete sa podielať na  riadení  optimálneho zásobovania skladov strategickými náhradnými dielmi
  • Budete realizovať interné školenia operátorov skladu a ich koučovanie
  • Budete zodpovedný za riadnu i mimoriadnu inventarizáciu skladových zásob
  • Budete zodpovedný za dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku, za dodržiavanie predpisov BOZP, PO a ochrany ŽP
  • Vašou úlohou bude poskytovať podporu pri riešení problémov
  • Bude riešiť prípadné reklamácie a Navrhovať a implementovaniu nápravných a preventívnych opatrení v súvislosti s vedením skladu

Požiadavky:

  • Máte stredoškolské vzdelanie (zameranie technické alebo strojárske)
  • Máte schopnosť riadiť tím ľudí - skúsenosti s riadením podmienkou
  • Máte prax v skadovom hospodárstve – 5 rokov
  • Vaša znalosť programu SAP –  je výhodou
  • Vaša znalosť anglického jazyka – je výhodou
  • Máte zodpovedný prístup k práci a silnú orientáciu na cieľ
  • Máte systematický prístup k práci
  • Ste flexibilný

Ponúkame:

  • Základná mzda od 1190 – 1390 Eur mesačne a viac, v závislosti od skúseností uchádzača
  • Variabilná zložka (15% štandard)
  • Priemerná mesačná mzda od 1368 – 1598 EUR
  • Ďalšie bonusy a benefity