Načítava sa...

Operátor logistiky

Dátum: 13.1.2022

Náplň práce:

  • Vašou hlavnou úlohou bude obsluha a manipulácia s VZV
  • Budete zodpovedný za nakladanie a vykladanie rôznych druhov materiálov, zásobníkov, paliet
  • Vzájomne budete spolupracovať s operátorom pri zabezpečovaní plynulého chodu linky
  • Budete plniť ďalšie operatívne úlohy v zmysle pokynov nadriadeného

Požiadavky:

  • Máte ukončené SOU, prípadne SŠ
  • Ste držiteľom platného preukazu na obsluhu VZV trieda: I., II. W1
  • Máte predchádzajúcu prax vo vedení vysokozdvižného vozíka
  • Máte dobré organizačné schopnosti a zmysel pre poriadok a systém
  • Ste manuálne zručný, flexibilný
  • Ste ochotný pracovať v nepretržitej prevádzke, na 12 hodinové smeny (denná – nočná – voľno – voľno)

Ponúkame:

  • Mesačný príjem zložený z 3 častí:
    • Základný plat – od 4,07 €/hod. (mzda je uvedená v minimálnej výške pre juniorské pozície, v nadväznosti na skúsenosti kandidáta narastá)
    • Variabilná zložka
    • Príplatky (rizikové, nočné smeny, sviatky...)
  • Dochádzkový bonus
  • 13. plat
  • Ďalšie bonusy a benefity