PLC technik 1

Date: Apr 5, 2024

Location: Hlohovec, SK

Company: Bekaert NV

Bekaert (www.bekaert.com) is a world market and technology leader in steel wire transformation and coating technologies. We pursue to be the preferred supplier for our steel wire products and solutions by continuously delivering superior value to our customers worldwide. Bekaert (Euronext Brussels: BEKB) is a global company with more than 27 000 employees worldwide, headquarters in Belgium and € 4.4 billion in combined revenue in 2020.

Náplň práce:

  • Budeš zodpovedný za testovanie strojov a zariadení
  • Tvojou úlohou bude uvádzanie do prevádzky a oživovanie častí strojov a liniek v prevádzke
  • Budeš navrhovať zlepšenia vedúcich k efektívnejšej výrobe
  • Budeš zodpovedný za tvorbu programových úprav a výkresovej dokumentácie
  • Budeš aktívne komunikovať s internými zákazníkom

Požiadavky:

  • Máš SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
  • Si držiteľom platnej vyhlášky č. 508/2009, §22
  • Tvoja znalosť elektrických pohonov, frekvenčných meničov, riadenia a regulácie, PLC (Allen-Bradley, Siemens) je výhodou
  • Tvoja znalosť čítania elektrických a pneumatických výkresov je podmienkou
  • Dohovoríš sa v anglickom jazyku

Ponúkame:

  • Základná mzda od 1400 - 2500 Eur mesačne
  • Mesačná variabilná zložka (15% štandard)
  • Priemerná mesačná mzda od 1610 - 2875 Eur mesačne
  • Ďalšie bonusy a benefity

You grow, we grow... Better together. Bekaert offers continuous development opportunities.

Job Segment: Coating, Manufacturing