Načítava sa...

Plánovač údržby

Dátum: 3.6.2021

Náplň práce:

  • Budete zodpovedný za vypracovanie plánov, postupov a noriem pre plánované údržbárske aktivity
  • Vašou úlohou bude zaisťovať náhradné diely a servisy pre výkon plánovaných aktivít
  • Budete zabezpečovať bezpečný, presný, rýchly výkon úloh s minimálnym prerušením výroby
  • Vašou úlohou bude manažovanie objednávok a určovanie rozsahu požadovanej práce
  • Budete koordinovať alebo zadávať objednávky na neskladové náhradné diely
  • Budete definovať a pripravovať požiadavky na výber subdodávateľských služieb
  • Budete navrhovať zlepšenia vedúce k efektívnejšej výrobe
  • Budete aktívne komunikovať so zákazníkom

Požiadavky:

  • Máte SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru
  • Máte minimálne 2 – 3 ročnú prax v uvedenej oblasti
  • Skúsenosti s prácou v SAP
  • Ovládate anglický jazyk
  • Výborné organizačné schopnosti
  • Ste samostatný, dôsledný a zodpovedný

Ponúkame:

  • Základný plat od 1130 Eur brutto
  • Variabilná zložka mzdy (štandard 15%)
  • Ďalšie bonusy a benefity