Loading...

Prevádzkový elektrikár

Date: Jan 13, 2022

Location: Hlohovec, SK

Company: Bekaert NV

Bekaert ( www.bekaert.com ), je technologickým  lídrom  na svetových trhoch v oblasti transformácii oceľového drôtu a povrchovej úpravy.  Našim cieľom je byť preferovaným dodávateľom našich výrobkov z oceľových drôtov a produktových riešení tak, aby sme prinášali  vyššiu hodnotu pre našich zákazníkov po celom svete . Bekaert ( Euronext Brussels : BEKB ) je globálna spoločnosť s 30 000 zamestnancami po celom svete so sídlom v Belgicku, s ročnými tržbami 4.4 miliardy Eur.

Náplň práce:

  • Budete zodpovedný za elektrotechnickú údržbu výrobných liniek a zariadení
  • Vašou úlohou tiež bude zabezpečiť preventívnu údržbu strojov
  • Budete monitorovať  poruchy a odstraňovať problémy
  • Budete pracovať  na 4 zmeny (nepretržitá prevádzka)

Požiadavky:

  • Máte vzdelanie elektrotechnického smeru - elektrikár silnoprúd
  • Ste držiteľom platnej vyhlášky č. 718/2002, § 23 nad 1000 V – výhodou
  • Ste schopný čítať výkresovú dokumentáciu
  • Máte prax v oblasti elektrotechnickej údržby pre nízke alebo vysoké napätie -  výhodou
  • Máte znalosť mechaniky, hydrauliky, pneumatiky - výhodou
  • Ste schopný rýchlo a zodpovedne konať

Ponúkame:

  • Mesačnú mzdu zloženú z 3 častí:
  • Základná mzda od 5,04 € brutto/ hod.
  • Variabilná zložka
  • Príplatky

Vy rastiete, my rastieme... Spolu lepšie. Spoločnosť Bekaert ponúka príležitosti kontinuálneho vzdelávania.

Job Segment: Hydraulics, Engineering