Projektový inžinier

Dátum: 14.5.2022

Náplň práce:

  • Vašou hlavnou úlohou bude príprava investičných projektov:
  • príprava rozpočtu investičného projektu
  • príprava zadania investičného projektu
  • spolupráca s oddelením nákupu pri výbere dodávateľa
  • zabezpečenie potrebných povolení pre realizáciu investičného projektu
  • príprava časového harmonogramu investičného projektu

  • Budete tiež zodpovedný za koordináciu prác pri inštalácii technologických zariadení a nevyhnutnej infraštruktúry:
  • koordinovanie jednotlivých dodávateľov realizujúcich projekt
  • riešenie vzniknutých problémov, koordinácia s výrobnými oddeleniami
  • kontrola činnosti dodávateľov
  • kontrola plnenia rozpočtu a časového harmonogramu

  • Budete zodpovedný za spustenie zariadení do výroby:
  • koordinovanie činností dodávateľa a výrobných útvarov
  • zabezpečenie všetkých legislatívnych požiadaviek pre uvedenie investičného celku do prevádzky

  • Vašou úlohou bude realizácia zaradenia majetku:
  • zaradenie investičného celku do majetku spoločnosti - koordinácia s finančným oddelením

Požiadavky:

  • Máte VŠ vzdelanie elektrotechnického alebo strojárskeho zamerania
  • Máte znalosti z oblasti projektového riadenia
  • Máte prax v priemysle
  • Ste schopný čítať elektrotechnickú a strojársku dokumentáciu
  • Vaša znalosť anglického jazyka je na komunikatívnej úrovni
  • Máte znalosť systému SAP, Excel
  • Máte  technické a logicko-analytické myslenie
  • Máte vysoké pracovné nasadenie a ste flexibilný
  • Ste trpezlivý, komunikatívny a dôsledný
  • Máte zmysel pre tímovú prácu a orientáciu na cieľ

Ponúkame:

  • Základný plat od 1 430 - 1 670 EUR brutto a viac, v závislosti od seniority kandidáta
  • Variabilná zložka (štandard 15% zo základnej mzdy)
  • Priemerný mesačný plat od 1644 EUR - 1920 EUR
  • Ďalšie bonusy a benefity