Načítava sa...

Dátum: 7.10.2021

Náplň práce:

  • Budete komunikovať s návštevníkmi spoločnosti (prvý kontakt)
  • Budete vybavovať prichádzajúce hovory
  • Vašou úlohou bude spracovanie a triedenie došlej pošty
  • Budete zodpovedný za prípravu a spracovanie pošty na odoslanie
  • Vašou náplňou práce budú aj iné administratívne úlohy
  • Práca je na skrátený úväzok v nepravidelnom režime (10 hod. zmeny)

Požiadavky:

  • Máte stredoškolské vzdelanie s maturitou (technicko-informačné služby, obchodná akadémia)
  • Vaša znalosť Anglického jazyka je na komunikatívnej úrovni – veľkou výhodou
  • Máte znalosť práce s PC
  • Ste ochotná pracovať v 10h zmenách
  • Máte výborné komunikačné a organizačné zručnosti
  • Ste samostatná, flexibilná
  • Máte zodpovedný prístup

Ponúkame:

  • Základná mzda od 4 EUR/hod.
  • Variabilná zložka (štandard 15%)