Načítava sa...

Dátum: 23.8.2021

Náplň práce:

  • Hlavnou náplňou vašej každodennej práce bude zodpovednosť za proces výberových konaní na pracovné pozície WCW, BCW špecialistov
  • Budete úzko spolupracovať s manažérmi a tím lídrami jednotlivých oddelení pri obsadzovaní voľných pracovných miest
  • Budete sa zúčastňovať na rôznych pracovných podujatiach, na ktorých budete reprezentovať spoločnosť a jej pracovné príležitosti
  • Budete úzko spolupracovať so strednými a vysokými školami pri organizovaní odborných stáží

Požiadavky:

  • Máte vysokoškolské vzdelanie
  • Plynule sa dohovoríte sa anglicky
  • Máte skúsenosti s vedením pracovných pohovorov
  • Napĺňa vás práca s ľuďmi, máte príjemné vystupovanie,  dokážete pracovať samostatne a spoľahlivo
  • Máte dobré organizačné schopnosti, vysoké pracovné nasadenie a výborné komunikačné zručnosti

Ponúkame:

  • Základná mzda od 1130 E mesačne pre seniorské profily kandidátov, základná mzda môže byť nastavená vyššie v nadväznosti na skúsenosti kandidáta
  • Základná mzda od 910 E mesačne pre juniorské profily kandidátov
  • Variabilná zložka (štandard 15%)
  • Ďalšie bonusy a benefity