Načítava sa...

Referent logistiky

Dátum: 25.8.2021

Náplň práce:

  • Vašou dennou zodpovednosťou bude komunikácia s prepravnými spoločnosťami
  • Budete objednávať prepravy podľa požiadaviek
  • Budete zabezpečovať dopravu materiálov k zákazníkom, dopravu reklamovaného materiálu a prázdnych cievok od zákazníkov
  • Budete komunikovať s inými oddeleniami v rámci spoločnosti (nákup, predaj, sklady)
  • Budete zodpovedný za spracovávanie administratívy súvisiacej s realizáciou prepráv
  • Budete vystavovať a spracovávať dokumenty
  • Budete vypracovávať prehľady a reporty

Požiadavky:

  • Máte SŠ vzdelanie
  • Máte skúsenosti z oblasti logistiky - výhodou
  • Vaša znalosť anglického jazyka je na komunikatívnej úrovni
  • Znalosť SAP - výhodou
  • Máte výborné komunikačné a organizačné schopnosti
  • Ste samostatný a flexibilný

Ponúkame:

  • Základná mzda od 910 EUR/mes.
  • Základná mzda môže byť vyššia ako je uvedené v závislosti od skúseností uchádzača
  • Variabilná zložka mzdy (štandard 15 %)
  • Množstvo ďalších bonusov a benefitov