Načítava sa...

Vedúci oddelenia montáže

Dátum: 4.6.2021

Náplň práce:

  • Zabezpečenie materiálu, dielov a náradia na realizáciu montážnych činností
  • Koordinácia práce zvereného tímu, zodpovednosť za efektivitu a kvalitu odvedených prác
  • Vypracovanie časového plánu a dohľad nad jeho plnením, stanovenie priorít
  • Sledovanie nákladov v priebehu realizácie montážnych prác
  • Poskytovanie odborných konzultácií pri riešení problémov so zákazníkom
  • Riešenie vzniknutých reklamácií, návrh a realizácia nápravných opatrení
  • Zabezpečenie BOZP, 5S a enviro požiadaviek na pracovisku
  • Benchmark s externými firmami, analýzy ich spôsobu práce, implementácia nových prvkov, ...

Požiadavky:

  • SŠ/VŠ - technického smeru
  • Prax v danej oblasti v rámci výrobného podniku, zameranie údržba/montáž strojov podmienkou
  • Znalosť strojárskej technickej dokumentácie - podmienkou
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - podmienkou
  • Skúsenosť s vedením tímu ľudí
  • Samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
  • Analytické schopnosti
  • SAP – výhodou

Ponúkame:

  • Základná mzda od 1360 E mesačne, mzda môže byť nastavená na vyššej základnej úrovni, v závislosti od skúseností kandidáta
  • Variabilná zložka (15% štandard)
  • Ďalšie bonusy a benefity