Loading...

Majster energoúdržby

Date: May 28, 2021

Location: Hlohovec, SK

Company: Bekaert NV

Bekaert (www.bekaert.com) je svetovým lídrom v oblasti technológií na spracovanie oceľového drôtu a povrchovú úpravu materiálov. Usilujeme sa byť preferovaným dodávateľom výrobkov a riešení z oceľových drôtov tým, že poskytujeme najvyššiu pridanú hodnotu našim zákazníkom po celom svete. Spoločnosť Bekaert (Euronext Brussels: BEKB) je globálna spoločnosť s 28 000 zamestnancami po celom svete, s centrálou v Belgicku a ročnými tržbami v hodnote 5 miliárd EUR.

Náplň práce:

  • Vašou hlavnou zodpovednosťou bude riadiť preventívnu a havarijnú údržbu:

parných a teplovodných kotolní

výmenníkových staníc a zariadení na vykurovanie

zariadení na úpravu vody (zmäkčovače, demi stanice...)

tlakových a plynových zariadení

neutralizačnej stanice odpadových vôd

regeneračnej stanice kyseliny

  • Budete zodpovedať za zverený tím pracovníkov a riadiť oddelenie úseku údržby energozariadení
  • Budete sa podieľať sa na realizácii zlepšovacích projektov

Požiadavky:

  • Ste absolventom SŠ/VŠ technického smeru
  • Máte skúsenosť s riadením ľudí
  • Vlastníte osvedčenie na vedenie osobného motorového vozidla
  • Vlastníte osvedčenie na obsluhu a opravu plynových zariadení sk. Ah
  • Vlastníte osvedčenie na obsluhu parného kotla tr.4 alebo vyššie – výhoda
  • Máte prax v oblasti riadenia projektov – výhoda

Ponúkame:

  • Základná mzda od 1130 EUR
  • Variabilná zložka (štandard 15%)
  • Ďalšie bonusy a benefity