Revízny technik

Dátum: 20.6.2022

Náplň práce:

  • Vykonávanie východiskových a opakovaných odborných prehliadok a odborných skúšok na vyhradených technických zariadeniach zdvíhacích
  • Spracovávanie dokumentácie: vypracovávanie revíznych správ z vykonaných odborných prehliadok a odborných skúšok
  • Znalosť legislatívnych predpisov a technických noriem
  • Vykonávanie školení
  • Budete poskytovať pravidelnú spätnú väzbu
  • Budete aktívne riešiť prípadné problémy na zverenom úseku

Požiadavky:

  • SŠ vzdelanie technického smeru
  • Odborná prax  pri ÚSO vzdelaní s maturitou  - 5 rokov
  • Odborná prax  pri VŠ vzdelaní  - 2 roky
  • § 16 vyhlášky č. 508/2009 Z. z.
  • Znalosť práce s PC na pokročilej úrovni (Excel, Outlook), SAP - výhodou
  • Skúsenosti s riadením ľudí - výhodou
  • Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • Samostatnosť, cieľavedomosť, komunikatívnosť, flexibilita a systematický prístup

Ponúkame:

  • Základná mzda od 1130 EUR/mesačne pre juniorské profily kandidátov
  • Základná mzda od 1360 EUR/mesačne pre seniorské profily kandidátov
  • Variabilná zložky mzdy (štandard 15 %)
  • Množstvo ďalších bonusov a benefitov