Koordinátor vstupnej kontroly materiálu

Dátum: 5.5.2022

Náplň práce:

  • Budete zodpovedať za uvoľnenie vstupného materiálu pre  výrobu
  • Vašou úlohou bude zabezpečiť kontrolu vstupného materiálu podľa požadovaných kritérií
  • Budete riadiť tok vzoriek potrebných na posudzovanie kvality, zodpovedať za archiváciu vzoriek
  • Budete komunikovať výsledky testovania v rámci ERMEA regiónu

Požiadavky:

  • Máte SŠ vzdelanie technického smeru
  • Vaše predchádzajúce skúsenosti v testovaní materiálu sú výhodou
  • Vaša znalosť anglického jazyka je na komunikatívnej úrovni
  • Vaša znalosť práce s PC je na pokročilej úrovni
  • Máte schopnosť subjektívneho rozhodovania

Ponúkame:

  • Základnú mzdu od 6,05 Eur/hod. - 7,06 Eur/hod.
  • Variabilnú zložku (štandard 15% zo základnej mzdy)
  • Priemernú mesačnú mzdu od 1140 Eur - 1330 Eur brutto
  • Ďalšie bonusy a benefity