Technik kvality

Dátum: 18.6.2022

Náplň práce:

  • Vašou úlohou bude vykonávať vstupnú kontrolu kvality náhradných dielov podľa výkresovej dokumentácie
  • Budete uvoľňovať náhradné diely
  • Budete blokovať nevyhovujúce náhradné diely
  • Budete pracovať s meradlami a obsluhovať testovacie zariadenia
  • Budete viesť záznamy o kontrole kvality v systéme SAP

Požiadavky:

  • Máte ukončené vzdelanie SOU/SŠ technického smeru
  • Vykonávali ste prax na podobnej pozícii – výhodou
  • Viete čítať výkresovú dokumentáciu
  • Máte základnú znalosť práce s PC
  • Ste samostatný, precízny a flexibilný
  • Máte dobré organizačné schopnosti , ste ochotný učiť sa nové veci

Ponúkame:

  • Základný plat od 5.50 Eur/hod., mzda môže byť nastavená vyššie, v závislosti od skúseností kandidáta
  • Variabilná zložka (štandard 15% zo základnej mzdy)
  • Ďalšie bonusy a benefity