Načítava sa...

Bezpečnostný technik

Dátum: 12.1.2022

Lokalita: Sladkovicovo, SK

Náplň práce:

  • Budete vykonávať prácu BOZP technika, zabezpečovať kompletnú starostlivosť bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, vrátane legislatívnej agendy pre plnenie zákonných požiadaviek
  • Budete zodpovedný za odpadové hospodárstvo spoločnosti

Požiadavky:

  • Máte platné osvedčenie pre prácu technika BOZP
  • Ste absolventom SŠ/VŠ so zameraním na bezpečnostné inžinierstvo, environmentálny manažment
  • Vaša znalosť AJ je na komunikatívnej úrovni; vrátane písomného prejavu
  • Máte počítačové znalosti: MS Office - Word, Excel, Outlook, Power point
  • Máte legislatívne znalosti v oblasti BOZP
  • Máte prax na  pozícii technika BOZP- výhodou
  • Máte skúsenosti s odpadovým hosporárstvom
  • Ste komunikatívny, schopný vytvoriť si prirodzený rešpekt, samostatný a zodpovedný
  • Ste držiteľom vodičského preukazu typu B
  • Ste auditor podľa ISO 45001 - výhodou

Ponúkame:

  • Základný plat od 1130 EUR pre juniorské profily kandidátov
  • Variabilná zložka (štandard 15%)
  • Ďalšie bonusy a benefity