Načítava sa...

HR špecialista

Dátum: 28.9.2021

Lokalita: Sladkovicovo, SK

Náplň práce:

  • Zabezpečenie personálnej administratívy súvisiacej s nástupmi, výstupmi zamestnancov, odchodom do dôchodku, dohodami o vykonaní práce, atď.;
  • Evidencia databázy zamestnancov  a aktualizácia osobných údajov;
  • Príprava reportov a prehľadov na oddelení ľudských zdrojov;
  • Komunikácia so štátnymi inštitúciami (Sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne...);
  • Personálna administratíva súvisiaca so zamestnávaním zamestnancov z tretích krajín (príprava dokumentov pre Cudzineckú políciu a pod.).

Požiadavky:

  • Stredoškolské vzdelanie;
  • Predchádzajúcu prax na podobnej pozícii;
  • Výborné organizačné a komunikačné zručnosti;
  • Viete pracovať samostatne, spoľahlivo a dôsledne;
  • Komunikatívna znalosť angličtiny je výhodou.

Ponúkame:

  • Základný plat od 910 EUR / mesiac + Variabilná zložka (štandard 15% zo základného platu), t.j. priemerná mesačná mzda spoločne s variabilnou časťou je 1 046 EUR;
  • Uvedené platové nastavenie je minimálne platové nastavenie a môže byť vyššie v závislosti od skúseností kandidáta.