Loading...

Priemyselný inžinier

Date: Apr 30, 2021

Location: Sladkovicovo, SK

Company: Bekaert NV

Bekaert (www.bekaert.com) je svetovým lídrom v oblasti technológií na spracovanie oceľového drôtu a povrchovú úpravu materiálov. Usilujeme sa byť preferovaným dodávateľom výrobkov a riešení z oceľových drôtov tým, že poskytujeme najvyššiu pridanú hodnotu našim zákazníkom po celom svete. Spoločnosť Bekaert (Euronext Brussels: BEKB) je globálna spoločnosť s 28 000 zamestnancami po celom svete, s centrálou v Belgicku a ročnými tržbami v hodnote 5 miliárd EUR.

Náplň práce:

  • Vašou úlohou bude analyzovať a optimalizovať procesy z pohľadu efektívneho využitia ľudských a materiálnych zdrojov
  • Budete definovať optimálny pracovný cyklus a pracovné metódy
  • Spolupráca s Belgickou centrálou a ostatnými závodmi v rámci spoločnosti na zavádzaní nových projektov a “best practices“
  • Pozorovanie a reportovanie kľúčových parametrov – efektivita, produktivita a iné
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami a aktívne vedenie úloh a projektov vedúcim  k vyššej efektivite (a úsporám nákladov)

Požiadavky:

  • Ste absolventom VŠ technického zamerania
  • Anglický jazyk ovládate na pokročilej úrovni
  • Znalosť nástrojov štíhlej výroby (LEAN)
  • Máte skúsenosti s projektami a analýzami
  • Rozumiete číslam, práce s dátami a údajmi
  • Máte zmysel pre hľadanie riešení, záujem v inováciách
  • Máte komunikačné zručnosti a viete samostatne viesť úlohy a projeky so zapojením rôznych oddelení

Ponúkame:

  • Základný plat od 1000 Eur brutto pre juniorské profily, základná mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností kandidáta
  • Základný plat od 1300 Eur brutto pre seniorské profily, základná mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností kandidáta
  • Variabilná zložka (štandard 15%)
  • Ďalšie bonusy a benefity

Job Segment: DoD, Defense, Government